| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | Y26 Ręczne wiertarki kamienne |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 szt. miesięcznie |
| Waga netto | 26 kg |
| Energia uderzenia (przy 5,0 barach) | ≥ 48 dżuli |
| Zakres średnic wiercenia | 34 mm - 42 mm |
| Maksymalna głębokość wiercenia | Do 5 metrów |
| Ciśnienie robocze | 4 - 5 bar(e) |
| Częstotliwość uderzeń | ≥ 27 Hz (przy 5,0 barach) |
| Opcje rozmiaru trzonka | W22 x 108 mm / W25 x 108 mm |
| Temperatura pracy | -30°C do +50°C |