| Merknaam: | HLDRILL |
| Modelnummer: | Y26 Handheld boorhamer |
| Moq: | 10 stuks |
| Prijs: | Please contact us |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stuks per maand |
| Netto gewicht | 26 kg |
| Slagenergie (bij 5,0 bar) | ≥ 48 Joule |
| Bereik boordiameter | 34 mm - 42 mm |
| Maximale boordiepte | Tot 5 meter |
| Werkdruk | 4 - 5 bar(e) |
| Impactfrequentie | ≥ 27 Hz (bij 5,0 bar) |
| Opties voor schachtgrootte | H22 x 108 mm / H25 x 108 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -30ºC tot +50ºC |