| Ονομασία μάρκας: | HLDRILL |
| Αριθμός μοντέλου: | Y26 Περιστρεφόμενο Δράπανο Βράχου Φορητό |
| Μούβ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | Please contact us |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000 τμχ το μήνα |
| Καθαρό βάρος | 26 κιλά |
| Ενέργεια πρόσκρουσης (σε 5,0 bar) | ≥ 48 Τζούλ |
| Περιοχή διαμέτρου γεώτρησης | 34 mm - 42 mm |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | Μέχρι 5 μέτρα |
| Εργασιακή πίεση | 4 - 5 bar (ε) |
| Συχνότητα πρόσκρουσης | ≥ 27 Hz (σε 5,0 bar) |
| Επιλογές μεγέθους γένους | H22 x 108 mm / H25 x 108 mm |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30 oC έως +50 oC |