| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | GB |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 miesięcznie |
| Długość młotka bez wiertła | 855 mm |
| Gwint górnego łącznika | F48x10PIN |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Waga | 22 KG |
| Średnica wiertła | 90-120 mm |
| Ciśnienie robocze | 5-10 Bar |
| Zużycie powietrza | 7-12 M³/min |
| Trzpień wiertła | CIR90 |
| Opis przedmiotu | Numer części | Opis przedmiotu | Numer części |
|---|---|---|---|
| Górny łącznik | CIR90A-01 | Zawór | CIR90A-08 |
| Nakrętka | CIR90A-02 | Dystrybutor powietrza | CIR90A-09 |
| Zawór zwrotny | CIR90A-03 | Cylinder wewnętrzny | CIR90A-10 |
| Sprężyna | CIR90A-04 | Tłok | CIR90A-11 |
| Podkładka | CIR90A-05 | Tuleja prowadząca | CIR90A-12 |
| Pierścień gumowy | CIR90A-06 | Łącznik napędowy | CIR90A-13 |
| Nakrętka zaworu | CIR90A-07 | Tuleja zewnętrzna | CIR90A-14 |