| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | GB |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 miesięcznie |
| Dane dotyczące produktu | |
| Długość całkowita (Długość młotka bez bitów) | 899 mm |
| Górny podstron | API 2 3/8" REG PIN |
| Średnica zewnętrzna | 82 mm |
| Waga | 25 kg |
| Średnica odcinka | 90-110 mm |
| Ciśnienie pracy | 12-24 bar |
| Zużycie powietrza | 8-12 M3/min |
| Bit Shank. | DHD3.5 |
| Opis pozycji | Numer części | Opis pozycji | Numer części |
|---|---|---|---|
| Górne podzespoły | DHD35N-01 | Zestaw | DHD35N-08 |
| O-Ring | DHD35N-02 | Wskazówka | DHD35N-09 |
| Głowa | DHD35N-03 | Pierścień przytrzymujący | DHD35N-10 |
| Wynik | DHD35N-04 | O-Ring | DHD35N-11 |
| Wiosna | DHD35N-05 | Podwładny kierowca | DHD35N-12 |
| Rozdzielacz powietrza | DHD35N-06 | Włókna | DHD35N-13 |
| Wnętrze cylindru | DHD35N-07 |