| Ονομασία μάρκας: | HLDRILL |
| Αριθμός μοντέλου: | γιγαμπάιτ |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Please contact us |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000 το μήνα |
| Μήκος σφυριού χωρίς τρυπάνι | 855 mm |
| Σπείρωμα άνω σύνδεσης | F48x10PIN |
| Εξωτερική διάμετρος | 80 mm |
| Βάρος | 22 KG |
| Διάμετρος τρυπανιού | 90-120 mm |
| Πίεση λειτουργίας | 5-10 Bar |
| Κατανάλωση αέρα | 7-12 M³/min |
| Στέλεχος τρυπανιού | CIR90 |
| Περιγραφή είδους | Αριθμός ανταλλακτικού | Περιγραφή είδους | Αριθμός ανταλλακτικού |
|---|---|---|---|
| Άνω σύνδεση | CIR90A-01 | Βαλβίδα | CIR90A-08 |
| Κάλυμμα | CIR90A-02 | Διανομέας αέρα | CIR90A-09 |
| Βαλβίδα αντεπιστροφής | CIR90A-03 | Εσωτερικός κύλινδρος | CIR90A-10 |
| Ελατήριο | CIR90A-04 | Πιστόνι | CIR90A-11 |
| Ροδέλα | CIR90A-05 | Οδηγός μανικιού | CIR90A-12 |
| Λαστιχένιος δακτύλιος | CIR90A-06 | Σύνδεσμος οδηγός | CIR90A-13 |
| Κάλυμμα βαλβίδας | CIR90A-07 | Εξωτερικό μανίκι | CIR90A-14 |