| Merknaam: | HLDRILL |
| Modelnummer: | GB |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Please contact us |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 per maand |
| Hamertlengte zonder bit | 855 mm |
| Bovenschroefdraad | F48x10PIN |
| Buitendiameter | 80 mm |
| Gewicht | 22 KG |
| Boorbeiteldiameter | 90-120 mm |
| Werkdruk | 5-10 Bar |
| Luchtverbruik | 7-12 M³/min |
| Bit schacht | CIR90 |
| Artikelomschrijving | Onderdeelnummer | Artikelomschrijving | Onderdeelnummer |
|---|---|---|---|
| Bovenste deel | CIR90A-01 | Klep | CIR90A-08 |
| Kap | CIR90A-02 | Luchtverdeler | CIR90A-09 |
| Terugslagklep | CIR90A-03 | Binnenste cilinder | CIR90A-10 |
| Veer | CIR90A-04 | Zuiger | CIR90A-11 |
| Shim | CIR90A-05 | Geleidingshuls | CIR90A-12 |
| Rubberen ring | CIR90A-06 | Driver Sub | CIR90A-13 |
| Kleppendeksel | CIR90A-07 | Buitenste huls | CIR90A-14 |