| Merknaam: | HLDRILL |
| Modelnummer: | GB |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Please contact us |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 per maand |
| Productgegevens | |
| Totale Lengte (hamerlengte zonder bit) | 899 mm |
| Topbus Schroefdraad | API 2 3/8" REG PIN |
| Buitendiameter | 82 mm |
| Gewicht | 25 KG |
| Bit Diameter | 90-110 mm |
| Werkdruk | 12-24 Bar |
| Luchtverbruik | 8-12 M³/min |
| Bit Schacht | DHD3.5 |
| Artikel Beschrijving | Onderdeelnummer | Artikel Beschrijving | Onderdeelnummer |
|---|---|---|---|
| Topbus | DHD35N-01 | Zuiger | DHD35N-08 |
| O-ring | DHD35N-02 | Geleidebus | DHD35N-09 |
| Kap | DHD35N-03 | Bit Borgring | DHD35N-10 |
| Terugslagklep | DHD35N-04 | O-ring | DHD35N-11 |
| Veer | DHD35N-05 | Driverbus | DHD35N-12 |
| Luchtverdeler | DHD35N-06 | Buitenbus | DHD35N-13 |
| Binnencilinder | DHD35N-07 |