| Brand Name: | HLDRILL |
| Model Number: | YT24 Pusher Leg Rock Drill |
| MOQ: | 10PCS |
| Price: | Please contact us |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 3000 PCS Per month |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 24 Kg |
| Air pressure | 0.63 MPa |
| Impact frequency | ≥31 Hz |
| Air consumption | ≤67 L/s |
| Air hose size | 19 mm |
| Water hose size | 13 mm |
| Bore diameter | Φ34~Φ42 mm |
| Drilling depth | 5 m |
| Dimension (L×W×H) | 678×258×184 mm |
| Shank size (Hex.×L) | 22×108±1 mm |