| Merknaam: | HLDRILL |
| Modelnummer: | YT24 Steenboor met duwbeen |
| Moq: | 10 stuks |
| Prijs: | Please contact us |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stuks per maand |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| Luchtdruk | 0.63 MPa |
| Invalfrequentie | ≥ 31 Hz |
| Luchtverbruik | ≤ 67 l/s |
| Grootte van de luchtslang | 19 mm |
| Grootte van de waterbuis | met een breedte van niet meer dan 30 mm |
| De diameter van de boor | Φ34·Φ42 mm |
| Boringdiepte | 5 m |
| Afmetingen (L × W × H) | 678 × 258 × 184 mm |
| Grootte van de staaf (Hex.×L) | 22 × 108 ± 1 mm |