| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | Wiertarka do skał z nogami pchającymi YT24 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 szt. miesięcznie |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 24 kg |
| Ciśnienie powietrza | 0,63 MPa |
| Częstotliwość uderzeń | ≥31 Hz |
| Zużycie powietrza | ≤67 l/s |
| Rozmiar węża powietrznego | 19 mm |
| Rozmiar węża wodnego | 13 mm |
| Średnica otworu | Φ34 ~ Φ42 mm |
| Głębokość wiercenia | 5 m |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 678×258×184 mm |
| Rozmiar trzpienia (sześciokątny × dł.) | 22×108±1mm |