| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | Wiertarka do kamienia Y6 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 szt. Miesięcznie |
The Ręczny młot udarowy Y6 to najwyższej klasy lekki narzędzie pneumatyczne przeznaczone do precyzyjnego wiercenia i obróbki kamienia. Specjalnie zoptymalizowany do kamienia naturalnego, takiego jak marmur i granit, ten przenośny młot o wadze 6 kg oferuje idealną równowagę między mocą a zwrotnością. Niezależnie od tego, czy wykonujesz wtórne strzelanie, przycinanie kamienia, czy tworzysz otwory o średnicy 20 mm w budownictwie, Y6 zapewnia stałą wydajność przy minimalnym zmęczeniu operatora.
| Cecha | Szczegóły |
|---|---|
| Model | Pneumatyczny młot udarowy Y6 |
| Masa netto | 6 kg |
| Długość całkowita | 426 mm |
| Ciśnienie robocze | 0,4 - 0,63 Mpa |
| Częstotliwość uderzeń | ≥ 51 Hz |
| Zużycie powietrza | ≤ 9,5 L/s |
| Średnica węża powietrznego | Φ 13 mm |
| Średnica wiertła | Φ 20 mm |
| Rozmiar chwytu | 15 mm x 88 mm |
Aby zapewnić szczytową wydajność i długowieczność swojego młota udarowego Y6, postępuj zgodnie z poniższymi profesjonalnymi wytycznymi:
| NR. | Nr części | Opis | Ilość (na jednostkę) |
|---|---|---|---|
| 1 | Y6 - 1.01 | Cylinder | 1 |
| 2 | Y6 - 1.02 | Tłok | 1 |
| 3 | JB/ZQ3777- 86 - 55 - 70 | Zacisk węża | 1 |
| 4 | Y6 - 1.07 | Tuleja zewnętrzna | 1 |
| 5 | Y6 - 1.05 | Pokrywa zaworu | 1 |
| 6 | GB879 4*24 | Sworzeń sprężysty | 2 |
| 7 | Y6 - 1.06 | Sworzeń | 1 |
| 8 | Y6 - 1.04 | Zawór | 1 |
| 9 | GB879 5*12 | Sworzeń sprężysty | 1 |
| 10 | Y6 - 1.03 | Skrzynia zaworowa | 1 |
| 11 | Y6 - 2.04 | Pierścień zapadkowy | 1 |
| 12 | Y6 - 2.03 | Sterownik wielowypustowy | 1 |
| 13 | Y6 - 2.02 | Tuleja obrotowa | 1 |
| 14 | Y6 - 2.05 | Zapadka zapadkowa | 2 |
| 15 | Y6 - 2.01 | Głowica przednia | 1 |
| 16 | Y6 - 2.06 | Sprężyna zapadkowa | 2 |
| 17 | Y6 - 2.07 | Wyciągacz stali | 1 |
| 18 | Y6 - 3.03 | Zawór przepustnicy | 1 |
| 19 | 12.5*1.8GB3452. 1- 82 | O-ring | 1 |
| 20 | Y6 - 3.08 (Z) | Zespół głowicy tylnej | 1 |
| 21 | Y6 - 3.01 | Tuleja sprężysta | 2 |
| 22 | Y20 - 3. 19 | Dźwignia sterująca | 1 |
| 23 | Y6 - 3.05 | Uchwyt | 1 |
| 24 | GB879 4*12 | Sworzeń sprężysty | 2 |
| 25 | 16*1.8 GB3452. 1- 82 | O-ring | 1 |
| 26 | Y6 - 3.02 | Śruba przelotowa | 2 |
| 27 | Y6 - 3.06 | Złącze | 1 |
| 28 | Y6 - 3.07 | Sprężyna | 2 |
| 29 | GB923 M10 | Nakrętka stożkowa | 2 |