| Ονομασία μάρκας: | HLDRILL |
| Αριθμός μοντέλου: | Υ6 Rock Drill |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Please contact us |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000 υπολογιστές το μήνα |
ΗY6 Χονδρικά τρυπαντικά πετρώματοςείναι ένα κορυφαίο ελαφρύ πνευματικό εργαλείο που έχει σχεδιαστεί για γεωτρήσεις ακριβείας και επεξεργασία πέτρας.μαρμάρινο και γρανίτη, αυτό το φορητό τρυπάνι 6kg προσφέρει μια ιδανική ισορροπία δύναμης και ελιγμών.το Y6 εξασφαλίζει σταθερή απόδοση με ελάχιστη κόπωση του χειριστή.
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Y6 Πνευματική τρυπάνις πέτρας |
| Καθαρό βάρος | 6 κιλά |
| Συνολικό μήκος | 426 χιλιοστά |
| Πίεση λειτουργίας | 00,4 - 0,63 Mpa |
| Συχνότητα πρόσκρουσης | ≥ 51 Hz |
| Κατανάλωση αέρα | ≤ 9,5 L/s |
| Διάμετρος σωλήνα αέρα | Φ 13 mm |
| Διάμετρος του τρυπανιού | Φ 20 mm |
| Μέγεθος του γένους | 15 mm x 88 mm |
Για να εξασφαλιστεί η κορυφαία απόδοση και η μακροζωία τουY6 τρυπάνι πέτρας, ακολουθήστε αυτές τις επαγγελματικές οδηγίες:
| - Όχι, όχι. | Μέρος Νο. | Περιγραφή | Ποσότητα (ανά μονάδα) |
|---|---|---|---|
| 1 | Y6 - 1.01 | Κύλινδρο | 1 |
| 2 | Y6 - 1.02 | Πιστόνας | 1 |
| 3 | JB/ZQ3777- 86 - 55 - 70 | Κρεμάστρες σωλήνων | 1 |
| 4 | Y6 - 1.07 | Εξωτερικό μανίκι | 1 |
| 5 | Y6 - 1.05 | Κάλυψη βαλβίδας | 1 |
| 6 | GB879 4*24 | Ελαστική καρφίτσα | 2 |
| 7 | Y6 - 1.06 | Πινάκια | 1 |
| 8 | Y6 - 1.04 | Κύλινδρο | 1 |
| 9 | GB879 5*12 | Ελαστική καρφίτσα | 1 |
| 10 | Y6 - 1.03 | Κεφαλοειδές θώρακα | 1 |
| 11 | Y6 - 2.04 | Δαχτυλίδι | 1 |
| 12 | Y6 - 2.03 | Οδηγός σπλήνου | 1 |
| 13 | Y6 - 2.02 | Επικεφαλίδα περιστροφής | 1 |
| 14 | Y6 - 2.05 | Ράτσετ Παλ | 2 |
| 15 | Y6 - 2.01 | Προηγούμενο κεφάλι | 1 |
| 16 | Y6 - 2.06 | Ελατήρια με τσουλήθρα | 2 |
| 17 | Y6 - 2.07 | Τραβηχτήρας από χάλυβα | 1 |
| 18 | Y6 - 3.03 | Κεφάλαιο 3 | 1 |
| 19 | 12.5*1.8GB3452. 1-82 | Ο - δαχτυλίδι | 1 |
| 20 | Y6 - 3,08 (Z) | Συγκρότημα πίσω από το κεφάλι | 1 |
| 21 | Y6 - 3.01 | Ελαστικό μανίκι | 2 |
| 22 | Y20 - 3. 19 | Ελέγχου | 1 |
| 23 | Y6 - 3.05 | Κρατήρα | 1 |
| 24 | GB879 4*12 | Ελαστική καρφίτσα | 2 |
| 25 | 16*1.8 GB3452. 1- 82 | Δαχτυλίδι | 1 |
| 26 | Y6 - 3.02 | Μέσα από το μπουλόνι | 2 |
| 27 | Y6 - 3.06 | Συνδετήρας | 1 |
| 28 | Y6 - 3.07 | Άνοιξη | 2 |
| 29 | GB923 M10 | Καρύδια | 2 |