| Merknaam: | HLDRILL |
| Modelnummer: | Y6 Steenboor |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | Please contact us |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pc's per maand |
DeY6 Handmatige rotsborrelis een toonaangevend lichtgewicht pneumatisch gereedschap ontworpen voor precisieboren en steenverwerking.marmer en graniet, deze 6 kg draagbare boor biedt een ideale balans van kracht en manoeuvreerbaarheid.de Y6 zorgt voor een consistente prestatie met minimale vermoeidheid van de bediener.
| Kenmerken | Detail |
|---|---|
| Model | Y6 Pneumatische rotsboor |
| Nettogewicht | 6 kg |
| Totale lengte | 426 mm |
| Operatiedruk | 0.4 - 0,63 Mpa |
| Invalfrequentie | ≥ 51 Hz |
| Luchtverbruik | ≤ 9,5 l/s |
| Luchtpijpdiameter | Φ 13 mm |
| De diameter van het boorpunt | Φ 20 mm |
| Grootte van de schank | 15 mm x 88 mm |
Om de maximale prestaties en levensduur van uwY6 steenboor, volg deze professionele richtlijnen:
| Nee, dat is niet zo. | Deel nr. | Beschrijving | Qty (per eenheid) |
|---|---|---|---|
| 1 | Y6 - 1.01 | Cylinder | 1 |
| 2 | Y6 - 1.02 | Pistonen | 1 |
| 3 | JB/ZQ3777- 86 - 55 - 70 | Slangklem | 1 |
| 4 | Y6 - 1.07 | Buitenmantel | 1 |
| 5 | Y6 - 1.05 | Ventieldeksel | 1 |
| 6 | GB879 4*24 | Elastische pin | 2 |
| 7 | Y6 - 1.06 | Pinnetje | 1 |
| 8 | Y6 - 1.04 | Valve | 1 |
| 9 | GB879 5*12 | Elastische pin | 1 |
| 10 | Y6 - 1.03 | Klepborst | 1 |
| 11 | Y6 - 2.04 | Retselring | 1 |
| 12 | Y6 - 2.03 | Spline-driver | 1 |
| 13 | Y6 - 2.02 | met een breedte van niet meer dan 50 mm | 1 |
| 14 | Y6 - 2.05 | Ratchet pawl | 2 |
| 15 | Y6 - 2.01 | Voorhoofd | 1 |
| 16 | Y6 - 2.06 | met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2 |
| 17 | Y6 - 2.07 | staaltrekkers | 1 |
| 18 | Y6 - 3.03 | Gasklep | 1 |
| 19 | 12.5*1.8GB3452. | O-ring | 1 |
| 20 | Y6 - 3,08 (Z) | Achterhoekmontage | 1 |
| 21 | Y6 - 3.01 | Elastiek hoesje | 2 |
| 22 | Y20 - 3. 19 | Beheerslever | 1 |
| 23 | Y6 - 3.05 | Handvat | 1 |
| 24 | GB879 4*12 | Elastische pin | 2 |
| 25 | 16*1.8 GB3452. 1- 82 | O-ring | 1 |
| 26 | Y6 - 3.02 | Door de boul | 2 |
| 27 | Y6 - 3.06 | Verbinding | 1 |
| 28 | Y6 - 3.07 | Lente | 2 |
| 29 | GB923 M10 | Gnoot van eikel | 2 |