| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | Q14-140-GT45 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | Ponad 3000 miesięcznie |
| Nazwa produktu | Q14-140-GT45 Prędkość przycisku wstecznego |
| Numer kodu | 1531-140GT60-1014 / 916-45-31 |
| Rodzaj nitki | GT60 |
| Średnica | 140 mm |
| Węglowodorów wolframu | 10 × 14 mm, 9 × 16 mm |
| Projekt spódniczki | Odciąć. |
| Waga | 16.2 kg |
| Projektowanie węglowodorów | Przyciski kuliste |
| Projekt twarzy | Płaskie |
| Materiał | Wyroby ze stali stopowej 45CrNiMoV i włókna węglanu wolframu YK05 |
GT60 jest ciężkim wiertnikiem z systemu Sandv, zaprojektowanym specjalnie do wierceń wiertniczych.urządzenia wiertnicze o wysokiej mocy, to wytrzymałe narzędzie doskonale sprawdza się w wymagających operacjach, w tym głębokim wierceniu w kopalniach i wykopaniu tuneli.