| Ονομασία μάρκας: | HLDRILL |
| Αριθμός μοντέλου: | Q14-140-GT45 |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Please contact us |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Πάνω από 3000 το μήνα |
| Όνομα Προϊόντος | Q14-140-GT45 Καρφί Retrac |
| Κωδικός Αριθμός | 1531-140GT60-1014 / 916-45-31 |
| Τύπος Σπειρώματος | GT60 |
| Διάμετρος | 140mm |
| Καρβίδιο Βολφραμίου | 10×14mm, 9×16mm |
| Σχεδιασμός Φούστας | Retract |
| Βάρος | 16.2 kg |
| Σχεδιασμός Καρβιδίου | Σφαιρικά Καρφιά |
| Σχεδιασμός Όψης | Επίπεδη |
| Υλικό | Μπάρα Κράματος Χάλυβα 45CrNiMoV και Άκρες Καρβιδίου Βολφραμίου YK05 |
Το Καρφί με Σπείρωμα GT60 είναι ένα βαρύς παλμικός δράπανος από το σύστημα Sandv, σχεδιασμένο ειδικά για εφαρμογές γεωτρήσεων με παλμικό δράπανο. Σχεδιασμένο για συμβατότητα με εξοπλισμό γεωτρήσεων με παλμικό δράπανο μεγάλης διαμέτρου και υψηλής ισχύος, αυτό το στιβαρό εργαλείο υπερέχει σε απαιτητικές εργασίες, συμπεριλαμβανομένων γεωτρήσεων βαθιών οπών σε ορυχεία και εκσκαφών σηράγγων.