| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | 1531-140GT60-1014/916-45-31 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 szt. Miesięcznie |
| Nazwa produktu | Q14-127-GT60 przycisk odwracający |
| Rodzaj nitki | GT60 |
| Średnica | 127 mm |
| Węglowodorów wolframu | 10 × 14 mm, 9 × 14 mm |
| Projekt spódniczki | Odciąć. |
| Waga | 11 kg |
| Projektowanie węglowodorów | Przyciski kuliste |
| Projekt twarzy | Płaskie |
| Materiał | Wyroby ze stali stopowej 45CrNiMoV i włókna węglanu wolframu YK05 |