| Merknaam: | HLDRILL |
| Modelnummer: | YT28 Steenboor met duwbeen |
| Moq: | 10 stuks |
| Prijs: | Please contact us |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stuks per maand |
DeYT28 Steenboor met duwbeenis een hoogwaardige pneumatische drifter van de volgende generatie, ontworpen voor ultieme efficiëntie onder zware geologische omstandigheden. Gekenmerkt door zijn enorme slagenergie en lage operationele trillingen, maximaliseert deze industriële drilboor van 26 kg de boorsnelheid en minimaliseert vermoeidheid van de machinist. Het is een onmisbaar hulpmiddel voor zware toepassingen in de metallurgie, mijnbouw, spoorwegbouw en nationale defensietechniek.
De YT28 is ontworpen voor ultiem aanpassingsvermogen en blinkt uit in het boren van horizontale, hellende en verticale dakboutgaten in medium tot ultraharde rotsformaties (hardheidsschaal f = 8-18). Afhankelijk van uw vereisten voor de tunneldoorsnede, past deze pneumatische boormachine naadloos bijFT160BD (kort),FT160BC (lang), ofFT160S (telescopische dubbele trap) luchtpotenen kan ook worden geïntegreerd in geautomatiseerde booreilanden.
| Machinetype | Handheld / lucht-been pneumatische rotsboor |
| Netto gewicht | 26 kg |
| Kamerafmetingen | 661 × 250 × 202 mm |
| Cilinderboring x slag | 80 mm × 60 mm |
| Optimale luchtwerkdruk | 3,5 - 5 bar(e) |
| Opvallende impactenergie (bij 5 bar) | ≥ 63 Joule |
| Slagfrequentie (bij 5 bar) | ≥ 35 Hz |
| Maximaal persluchtverbruik | ≤ 58 l/s |
| Spoelwatertoevoerdruk | 1 Bar(e) lager dan de luchtdruk |
| Slangaansluitingen (lucht-/water-ID) | 25 mm / 13 mm |
| Boorgatcapaciteit (diameter / maximale diepte) | 34 mm - 42 mm / maximaal 5 meter |
| Toegestane bedrijfstemperatuur | -30ºC tot +45ºC |
| Chuck/schachtgrootte | Standaard H22 × 108 ± 1 mm |