| Ονομασία μάρκας: | HLDRILL |
| Μούβ: | 10 |
| Τιμή: | Please contact us |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 τμχ το μήνα |
| Όνομα | Μύτη Κουμπιού T38 64mm Retrac |
|---|---|
| Σπείρωμα | T38 |
| Διάμετρος | 45-140mm |
| Κουμπιά Μετρητή | 8×11mm |
| Μπροστινά Κουμπιά | 4×10mm |
| Κεντρικά Κουμπιά | 1×9mm |
| Σχεδιασμός Φούστας | Retrac |
| Σχεδιασμός Καρβιδίου | Παραβολικά κουμπιά |
| Σχεδιασμός Όψης | Νέο κεντρικό σταγονίδιο |
Η Μύτη Κουμπιού T38 64mm Retrac με Σπείρωμα είναι ένα εργαλείο γεώτρησης πετρωμάτων υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο για δύσκολες συνθήκες, συμπεριλαμβανομένων σχηματισμών πετρωμάτων με ρωγμές. Κατασκευασμένες από χάλυβα υψηλής ποιότητας και υλικά καρβιδίου του βολφραμίου, αυτές οι μύτες υφίστανται ειδική θερμική επεξεργασία για να ενισχύσουν την ανθεκτικότητα και να ελαχιστοποιήσουν τη φθορά κατά τη διάρκεια εργασιών γεώτρησης σε σκληρά πετρώματα.
Η μύτη γεώτρησης με σπείρωμα Henglong T38 - 64mm προσφέρει ανώτερη απόδοση απομάκρυνσης πετρωμάτων και ακρίβεια γεώτρησης, καθιστώντας την ένα απαραίτητο εργαλείο για επαγγελματικά έργα γεώτρησης. Τα οφέλη περιλαμβάνουν:
Για εξατομικευμένες επιλογές προσαρμογής, επικοινωνήστε με την τεχνική μας ομάδα.