| Nazwa marki: | HLDRILL |
| Numer modelu: | COP1838-T38-435 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | Please contact us |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 szt. Miesięcznie |
W świecie wysokiej intensywności hydraulicznego wiercenia w skale,Adaptor łopatki(znany również jako pręt uderzający) służy jako kluczowy most między wiertarką a sznurkiem wiertniczym.Yanggu HenglongSpecjalizuje się w produkcji światowej klasy adapterów, kompatybilnych z najlepszymi markami, w tymAtlas Copco, Sandv, Furukawa i Montabert.
Nasz flagowy statekCOP1838 - T38 - 435 mm adapter dla łukujest specjalnie zaprojektowany doCOP 1838 HD / MEa takżeCOP 1432 / 1532szereg, zapewniający maksymalną transmisję energii przy minimalnym zużyciu.
Co ustala naszebary uderzająceWyróżnia się połączenie najwyższej jakości materiałów i zaawansowanej produkcji:
Zaprojektowane zgodnie z oryginalnymi standardami OEM dla idealnego dopasowania:
| Kompatybilność modelu | COP1838 HD, COP1838 ME, COP1432, COP1532, COP1440 |
|---|---|
| Rodzaj nitki | T38 |
| Całkowita długość | 435 mm |
| Konfiguracja szpiny | 8 prostych szpilów (promiar szpilki: 54 mm) Długość szpilki: 84,5 mm |
| Otwór do spłukiwania | Jednorazowe centralne spłukiwanie w celu optymalnego usuwania odpadów |
| Waga netto | 4.2 kg |
Henglong'sAdaptory szyn wiertniczychsą preferowanym wyborem do ciężkich zadań w zakresie wybuchu i wiercenia w różnych gałęziach przemysłu:
Jako dedykowany producent, oferujemy opłacalną alternatywę dla części OEM bez kompromisu w zakresie jakości.Kompatybilny z Atlas Copco adapter łopatkijest poddawany rygorystycznej kontroli jakości w celu zapewnienia, że spełnia wymagania nowoczesnego środowiska wiercenia pod wysokim ciśnieniem.